banner seokod.pl

Siatka do owijania drewna

Dodano: 8 lat 3 miesiące temu
Firma Benmar jest renomowanym producentem ogrodzeń i akcesoriów do węgla. Od niedawna specjalizuje się także w sprzedaży profesjonalnych materiałów papierniczych w bardzo atrakcyjnych cenach. Dbając o zróżnicowane wymagania Konsumentów, nasza firma produkuje niezniszczalne i niezawodne produkty z doskonałych materiałów. Spółka Benmar jest jednym z najlepszych sprzedawców systemów ogrodzeniowych i materiałów do pakowania lokalnie, gwarantując swoim Klientom wysokiej jakośći usługi.
Produkując siatkę ogrodzeniową, przedsiębiorstwo Benmar zawsze dba o nowoczesne, niezawodne i stosunkowo niedrogie rozwiązania. W procesie produkcji unikatowych ogrodzeń korzystamy z długoletniej praktyki. W ofercie sprzedażowej firmy Benmar znajdą Państwo bogaty wybór paneli ogrodzeniowych, siatek powlekanych, siatek ocynkowanych, siatki leśnej, słupków ogrodzeniowych i akcesoriów do siatki. Nasze produkty znajdują swoje zastosowanie w montażu ogrodzeń wokół prywatnych posesji, placów zabaw, boisk sportowych, terenów przemysłowych, magazynów i parkingów, a także w lesie.
Spółka Benmar zajmuje się także sprzedażą akcesoriów do pakowania. Materiały te idealnie zabezpieczają towar przed uszkodzeniami mechanicznymi i niekorzystnymi warunkami zewnętrznymi. Nasza firma gwarantuje niezbyt kosztowny proces pakowania, dzięki materiałom, które idealnie dopasowują się do konkretnego produktu. W naszym sklepie bez problemu znajdą Państwo specjalistyczne folie stretch typu jumbo, maszynową, ręczną i spożywczą, oraz siatki do owijania palet, siatki rolnicze, taśmy PP i zapinki zabezpieczające, jak i worki do pakowania roli i węgla.
Benmar ogrodzenia i artykuły do pakowania
Białkowo 39A
87-400 Golub-Dobrzyń
tel. 785 182 282

Podobne wpisy

Komentarze