banner seokod.pl

Klimatyzacja Toruń

Dodano: 8 lat 3 miesiące temu
Przedsiębiorstwo MIR-TOR świadczy wysokiej jakości usługi w dziedzinie wsparcia technicznego i wykonawstwa specjalistycznych prac inwestycyjnych związanych z systemami klimatyzującymi, wentylującymi i rekuperacyjnymi. Do grona naszych Klientów należą zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorcy, którzy chcą cenią sobie wysoki komfort klimatyczny. Specjalizujemy się w sprzedaży urządzeń klimatycznych i wentylacyjnych, a także w doradztwie i serwisie technicznym, co sprawia, że jednym z najlepszych sprzedawców urządzeń klimatycznych na terenie Polski.
Chcemy zaoferować Państwu bogaty wybór produktów klimatycznych uznanych producentów Fujitsu General i Mitsubishi Electric. W sprzedaży posiadamy zróżnicowane produkty, które można idealnie dopasować do oczekiwań naszych Klientów. Zajmujemy się sprzedażą klimatyzatorów ściennych, kanałowych, kasetonowych, przypodłogowych i przysufitowych typu Split i Multi Split. MIR-TOR dba o innowacyjność i wysoką estetykę produktów.
Dodatkowo specjalizujemy się w projektowaniu i instalacji złożonych systemów klimatyzujących typu VRF zajmujemy się projektowaniem i instalowaniem skomplikowanych systemów klimatyzacji typu VRF, które mogą być stosowane w halach magazynowych, budynkach przemysłowych, dużych biurowcach i centrach handlowych o dużej kubaturze, gdzie istnieje konieczność montażu złożonych systemów klimatyzatorów. Naszą specjalnością jest także tworzenie oryginalnych systemów klimatyzacji precyzyjnej, która zapewnia odpowiednie warunki dla działania złożonych urządzeń w serwerowniach i centrach danych.

W naszej ofercie znajdą Państwo również bogaty wybór rekuperatorów i pomp ciepła, które stabilizują poziom wilgotności w mieszkaniach i pomieszczeniach użytkowych, z jednoczesnym dostarczaniem ciepła.
Mir-Tor Systemy klimatyzacji
ul. Broniewskiego 10
87-100 Toruń
Tel. (056) 658-76-80

Podobne wpisy

Komentarze