banner seokod.pl

ARKIN materiały budowlane Radom

Dodano: 1 rok 3 tygodnie temu
ARKIN materiały budowlane Radom

Geowłókniny to płaskie geosyntetyki, wykonane z włókien polipropylenowych lub poliestrowych połączonych mechanicznie w wyniku igłowania (lub przeszywania) i/lub termicznie w wyniku zgrzewania.

Geowłókniny znajdują zastosowanie w związku z różnymi elementami konstrukcji w budownictwie inżynieryjnym lub podczas prac geotechnicznych, takich jak: budowa dróg oraz torowisk, budowa tuneli i prace podziemne, tworzenie zbiorników wodnych i zapór, ochrona wodoszczelnych membran polimerowych w dachach płaskich, tworzenie zielonych dachów i fasad, zabezpieczenie nabrzeży rzek oraz kanałów, budowa wysypisk odpadów, parkingów i chodników.

Parametry geowłóknin są zróżnicowane oraz należy je dobierać w zależności od zastosowania i funkcji, których spełnienia oczekuje się przy konkretnym wykorzystaniu.

ARKIN materiały budowlane Radom

Folia ta przeznaczona jest do tworzenia warstw przeciwwilgociowych pod podłogi, wylewki i posadzki. Dzięki swoim wartościom oraz dużemu wyborowi szerokości folie te można podawać we wszystkich możliwych pracach remontowo-budowlanych jako warstwę ochronną przed kurzem, wilgocią oraz wiatrem. Zabezpiecza również konstrukcje podłogowe przed zawilgoceniem izolacji akustycznej oraz termicznej.

Folia odporna jest na grzyby, różnego typu chemikalia oraz nie podlega rozkładowi. Z powodu zróżnicowanych standardów szerokości ścian folia produkowana jest w innych wymiarach.

Folia ochronna przeznaczona jest do osłony elementów budynku podczas prac budowlanych i wykończeniowych. Sprawdza się również jako zabezpieczenie materiałów mających zastosowanie w budownictwie oraz wykopów przed warunkami pogodowymi.

Arkin, materiały budowlane radom, skład budowlany radom, ARKIN materiały budowlane Radom

Podobne wpisy

Komentarze

ARKIN materiały budowlane Radom
Adres strony:
Wyświetleń:
879
Wizyt:
82
Kliknięć:
1
CTR:
1.22%