banner seokod.pl

Ovarnews.com

Dodano: 3 lata 3 miesiące temu
ovarnews. com

Białko kolagenowe wchodzące w skład niemalże wszystkich tkanek ludzkiego organizmu ze względu na swoje właściwości jest w pierwszej kolejności odpowiedzialne za jak najdłuższe zahamowanie procesu starzenia i utrzymanie piękna.

Białko kolagenowe stanowi niemalże siedemdziesiąt procent białka jakie jest zawarte w skórze i dzięki swojej rozciągliwości jest odpowiedzialne za jej elastyczność. W organizmie człowieka wraz z upływem czasu niknie samoistna zdolność produkcji kolagenu i już po ukończeniu dwudziestu pięciu lat zaczynają pojawiać się jego pierwsze braki. Brak wymaganej ilości białka kolagenowego w skórze rozpoczyna proces starzenia się skóry, która staje się mniej sprężysta, traci elastyczność i zaczynają na niej być widoczne pierwsze zmarszczki. Żeby przyhamować ten niestety nieodwracalny proces należy sięgać po preparaty zawierające czysty kolagen pozyskiwany z białka rybiego, który w najskuteczniejszy sposób uzupełnia braki włókien kolagenowych.

Kosmetyki mogą posiadać w swoim składzie kolagen roślinnego bądź zwierzęcego pochodzenia. Największą skuteczność gwarantuje kolagen pozyskiwany z białka rybiego. Jego struktura a także własności najbardziej podobne są do kolagenu ludzkiego, dlatego nie tylko bez problemu jest wchłaniany przez organizm ale co bardzo istotne prawie w stu procentach jest przyswojony uzupełniając w ten sposób ubytki.

Dla zachowania młodości a także urody kobiety już od stuleci wykorzystywały różne zarówno bardziej jak i mniej skuteczne metody. W dzisiejszych czasach rynek branży kosmetycznej wspiera rzesza naukowców, którzy w zaciszu własnych laboratoriów próbują wykonać „cudowny eliksir młodości”. Lata ich pracy zaowocowały zarówno odkryciem powodu dlaczego nasza skóra starzeje się ale również produktów w składzie, których znalazły się aktywne składniki hamujące proces starzenia się skóry oraz likwidujące w widoczny sposób zmarszczki.

Podobne wpisy

Komentarze

Ovarnews.com
Adres strony:
Wyświetleń:
908
Wizyt:
235
Kliknięć:
0