banner seokod.pl

Ocieplanie pianką Inowrocław

Dodano: 7 lat 7 miesięcy temu
Pianka PRO to nowoczesna metoda ocieplania domów. Przez swoją wyjątkową strukturę z łatwością pokrywa miejsca o skomplikowanym dostępie. Przeciwnie do innych materiałów ociepleniowych warstwa izolacyjna pianki PUR jest niezwykle cienka przez co nie zajmuje dużej przestrzeni. Firma KDK Pro proponuje swoim Klientom ocieplenia w systemie otwartokomórkowym i zamkniętokomórkowym. Od ponad 20 lat wykonujemy małe i duże inwestycje, tworząc ocieplenia nowoczesną pianką PUR.

Pianka poliuretanowa nadaje się do używania zarówno przy ociepleniach zewnętrznych, jak i wewnętrznych. Najistotniejsze walory tego materiału to wysoka izolacyjność cieplna, forma zapewniająca precyzyjną aplikację w trudno dostępne miejsca, zachowanie właściwości na długie lata i niski współczynnik absorpcji wody. Używając piankę PUR w ociepleniach obiektów kompletnie ogranicza się występowanie tzw. mostów termicznych i hamuje się rozwój pleśni i grzybów. Z tego względu materiał jest przyjazny alergikom i perfekcyjnie chroni obiekty mieszkalne, jak i użytkowe.

Ocieplenie natryskowe pianką PUR zapewnia oszczędność czasu, powierzchni i budżetu. Jako firma z bogatym doświadczeniem jesteśmy w stanie zapewnić rzetelne realizacje i wysoką skuteczność cieplną naszych izolacji. Wprowadzając ten produkt na rynek wierzyliśmy, że może on zmodernizować technologię ociepleń w naszym kraju. Mieliśmy rację, gdyż aktualnie co raz większa liczba osób decyduje się na izolację pianką PUR. Zachęcamy wszystkich do skorzystania z oferty naszej firmy i do kontaktu z naszym działem handlowym.

Podobne wpisy

Komentarze

Ocieplanie pianką Inowrocław
Adres strony:
Wyświetleń:
1469
Wizyt:
898
Kliknięć:
8
CTR:
0.89%