banner seokod.pl

Zagrożenia w ruchu drogowym

Dodano: 8 lat 3 miesiące temu
Kurs defensywnej jazdy skierowany jest do niedoświadczonych, jak i doświadczonych kierowców. Podczas złożonego z trzech części szkolenia uczestnicy zapoznają się z technicznymi możliwościami reakcji na niebezpieczeństwa w ruchu drogowym, a także z psychologicznymi reakcjami, związanymi z opanowaniem stresu. Jazda pasywna to styl prowadzenia pojazdów drogowych, która ma doprowadzić do zmniejszenia się ilości wypadków w ruchu drogowym.
Rozpoznawanie i unikanie niebezpiecznych sytuacji na drodze ma wpływ na eliminację ryzyka w trakcie jazdy w ruchu drogowym. Przygotowywane w naszej szkole jazdy szkolenia z jazdy defensywnej mają za zadanie nauczyć kierowcę podstaw bezkolizyjnego prowadzenia pojazdu w w warunkach zagrażających bezpieczeństwu uczestników ruchu drogowego. Zapewniamy atrakcyjne ceny, doświadczonych instruktorów i przygotowane pod okiem najlepszych specjalistów materiały szkoleniowe.
Podczas kursu jazda kursantów zostanie oceniona przez doświadczonego nauczyciela. W dalszej kolejności zostaną oni zaznajomieni z podstawowymi zasadami jazdy pasywnej i będą mogli naprawić ewentualne błędy w kierowaniu pojazdami.
W trakcie kursu wykorzystujemy specjalistyczne urządzenia pomiarowe, które oceniają styl prowadzenia pojazdu przez uczestnika kursu. Dodatkowo wyposażamy naszych kursantów w precyzyjne poradniki, w których znajdują się szczegółowe opisy przyczyn i skutków wypadków drogowych. Zapewniamy wysoką jakość szkoleń i profesjonalnych instruktorów.

Podobne wpisy

Komentarze