banner seokod.pl

Stolmar okna

Dodano: 8 lat 4 miesiące temu
Jesteśmy renomowanym producentem okien PCV. Od kilku lat zajmujemy się produkowaniem wysokiej jakości okien o niezwykłym wyglądzie i wybitnych parametrach. Troszczymy się o wyjątkowe rozwiązania dla Twojego mieszkania i firmy. Zróżnicowanie rodzajów i ogromne kwalifikacje naszych specjalistów mają znaczący wpływ na wysoki standard naszego przedsiębiorstwa.
Głównie liczy się dla nas precyzja wykonania. Nasze produkty okienne produkowane są z sprawdzonych materiałów. Troszczymy się o estetykę naszych produktów, gromadząc jedynie najdoskonalsze projekty. W naszych oknach montujemy profesjonalne zaczepy antywyważeniowe, które podwyższają poziom bezpieczeństwa. Znakomita izolacja na dłużej zatrzymuje ciepło w Twoim domu. Nasze produkty są wyjątkowe i wysoce funkcjonalne.
Gwarantujemy bogaty wybór modeli okien PCV w zróżnicowanych wzorach. Nasi pracownicy pomogą Ci dopasować odpowiedni model do Twoich potrzeb i zaprezentują Ci zalety płynące z kupna naszych produktów. Na naszej stronie internetowej odkryjesz pełną ofertę okien, wraz z detalicznym opisem technicznym.
Na każdym kroku naszej pracy staramy się zachować najwyższy standard. Od wczesnej produkcji, aż po prace montażowe. Dodatkowo zajmujemy się także usługami serwisowymi, dokładając wszelkich starań do bezzwłocznej i skutecznego serwisu okien. Nasze okna to wysokiej klasy produkty, przez które świat wygląda dużo ładniej.
PPHU Stolmar
Pawilon Maciej 1. piętro Konstytucji 3 Maja 10/19
87-100 TORUŃ
Tel: 784-530-835

Podobne wpisy

Komentarze