banner seokod.pl

Producent etykiet papierowych T-pack

Dodano: 2 miesiące 1 tydzień temu

W naszej ofercie posiadamy szeroki wachlarz różnego rodzaju opakowań, między innymi; kartony, torby papierowe, foliowe i materiałowe, i foliopaki. Każde opakowanie będzie świetnym nośnikiem grafiki reklamowej. Możesz wysłać nam logotyp, hasło reklamowe czy dowolną grafikę, aby utworzyć opakowanie spersonalizowane. Personalizowane opakowania to nie tylko jedno z działań promocyjnych, to także podstawa tworzenia zaufania i wizerunku do marki.


Należy pamiętać o gadżetach przydatnych w branżach logistycznych i handlowych, czyli tam, gdzie należy zadbać o właściwe opakowanie towarów gotowych do wysłania. Oferujemy samoprzylepne taśmy pakowe, z nadrukowanymi informacjami (np. Uwaga szkło), oraz z opcją nadruku swoich grafik. Produkujemy wszelkie materiały niezbędne do procesu pakowania i wysyłek: kartony, taśmy do pakowania, folie stretch oraz inne materiały eksploatacyjne.


Jako producent folii samoprzylepnych sprzedajemy duży wybór etykiet papierowych w na rolkach, w różnych rozmiarach i ilościach. Sprzedawane przez nas etykiety możesz zadrukować samemu lub zlecić to do naszej drukarni etykiet samoprzylepnych. Ważne jest dla nas, żeby każdy kontrahent został profesjonalnie i szybko. Postawiliśmy na wysoką jakość naszych produktów, szczególnie w przypadku etykiet znamionowych, ponieważ w pełni rozumiemy potrzeby  klientów.


Kartony to przede wszystkim próba zabezpieczenia produktów do wysłania, czy w przypadku sklepów - torby zakupowe. Spersonalizowane opakowania sprawią, że nasza firma stanie się atrakcyjniejsza i będą przyczyną dla widzenia jej jako bardziej interesującej. Karton z graficznym nadrukiem czy naklejka pakowa zwracająca na siebie wzrok ciekawym wzorem czy chwytliwym hasłem spowoduje, że Twoja firma zostanie mocniej zapamiętana. W dzisiejszych czasach oraz wysokiej konkurencji, tylko podejście do klienta na najwyższym poziomie, dbanie o łatwe zakupy oraz najlepsze doświadczenia, mogą sprawić, że to właśnie Twoja firma będzie wyróżniona na tle tysiąca podobnych firm.


Bardzo staramy się dostosować nasz asortyment do potrzeb naszych klientów. Zachęcamy Państwa do kontaktu z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez chat. Wszelkie sugestie odnośnie branży kartonów i etykiet samoprzylepnych ułatwiają nam ciągle ulepszać ofertę.


Podobne wpisy

Komentarze