banner seokod.pl

Plewa Systemy Kominowe

Dodano: 2 miesiące 1 tydzień temu

Dom pozbawiony kominka lub kotłowni? Trudno to sobie wyobrazić. 

A jeśli musi być system grzewczy, należy zadbać o odpowiednio dopasowany system kominowy, który bez problemu spełni swoją funkcję. Firma PLEWA oferuje wszechstronne systemy, niepodatne na wpływ niskich temperatur. Takie rozwiązanie zapewni Ci spokój oraz bezpieczeństwo przez długi czas.

Takie systemy kominowe zajmują mniej miejsca niż tradycyjne kominy. Są one dużo bardziej rozwinięte i umożliwiają łatwiejszy montaż. 

Co więcej, idealnie sprawdzą się one przy różnych urządzaniach. Przykładowo, w naszej ofercie można znaleźć system, który można przyłączyć do kominka – przeznaczony jest on do pracy suchej. W naszym sklepie znajdziesz systemy kotłów kondensacyjnych. Potrafią one współpracować z wieloma urządzeniami. Każdy z tych rodzajów w ofercie firmy PLEWA odporny jest nawet na duże zmiany wysokości temperatury. Ponadto, każdy z nich umożliwia maksymalny komfort. Gwarantuje nieprzepuszczalność gazu i ognia. Co więcej, nie jest on podatny na procesy rdzawienia. W naszym sklepie znajdziesz u nas systemy kominowe, z gwarancją na wiele lat. Nie zagraża im pożar sadzy, na który są zwyczajnie niepodatne. Należy również dodać, że powoli stygną,  dłużej utrzymuje się ciepło w budynku.

W skład systemu wchodzą m.in. rury ceramiczne, obudowa z pustaków oraz inne elementy, które umożliwiają odpowiednie połączenie. Poza systemami kominowymi sprzedajemy akcesoria na zamówienie, m.in.: nasady kominowe i szalunki tracone. Wszystkie akcesoria spełniają wymogi europejskie

Odwiedź naszą stronę i dowiedz się więcej. Dostępne są na niej filmiki z instrukcją montażu. Jeśli potrzebujesz doradztwa, napisz do nas. Odpowiemy Ci tak szybko, jak to możliwe!

Podobne wpisy

Komentarze