banner seokod.pl

Pierścienie tensorowe

Dodano: 2 tygodnie 5 dni temu

Sklep Tensorowe.pl posiada w swojej ofercie pierścienie tensorowe, generatory i różdżki. Cała ta oferta jest dostępna w naszym sklepie www. Serdecznie zapraszamy też na naszą stronę internetową w celu poszerzenia swoich informacji na temat pierścieni mocy.


Nadrzędnym celem pierścieni tensorowych było wykorzystanie mocy subtelnych oraz przyspieszenie przemian rzeczywistości w Matrycy Energetycznej. Zależnie od typu pierścienia – możliwa staje się dynamizacja procesów w wyselekcjonowanym z obszarów Twojego życia, począwszy od zdrowia, po zmiany osobiste oraz polepszenia sytuacji finansowej. Reguły dotyczące subtelnej energii można utożsamiać z ideami fizyki, które łamią czas oraz dystans. Może to oznaczać, że człowiek może kierować przepływem tej energii za pomocą zamiaru oraz, że reakcja jest realna także na sporą odległość. Wynika z tego, że nie musimy mieć przy sobie pierścienia, by się z nim na odległość, czyli telepatycznie połączyć, by wspomógł nasze świadome reakcje.


Jak się zatem okazuje pierścienie tensorowe są narzędziem użytkowanym przez osoby praktykujące metodę dwupunktu, umożliwiając w ten sposób łączenie technologii z wnętrzem, oraz podkreślając obecny w świecie Natury – dualizm. Matryca Energetyczna jest to ogromne pole potencjału świadomości (pole kwantowe), zostało one przedstawione przez Richarda Bartletta, umożliwiające wpływać na wszystkie elementy Twojego życia. Użytkowanie z tego pola morficznego o ogromnym potencjale przekazującym informacje daje możliwość przemiany dotychczasowych wzorów fizycznych, miłosnych, finansowych oraz stanów umysłowych i emocjonalnych. 

Podobne wpisy

Komentarze