banner seokod.pl

Paznokcie lublin

Dodano: 6 lat 2 miesiące temu
Wprawnie wystylizowane paznokcie to perfekcyjne rozwiązanie dla każdej kobiety, dokładają charyzmy i pewności siebie. Powszedni manicure trwa dzień, natomiast ukończony u kosmetyczki choćby do 3 tygodni, aplikowanie konkretnych lakierów, utrwalaczy i narzędzi sprawia że efekty się trwalsze.
Manicure hybrydowy to design w której wykorzystuje się dodatkowy preparat utrwalany lampą UV. Procedura polega na nałożeniu bazy, lakieru i preparatu powierzchniowego a każda warstwa stabilizowana jest lamą UV, komplet trwa ok 3 tygodni.
Etapy czynności to wyrzucenie skórek, lub ich odsunięcie, wyszlifowanie normalnej płytki i nadaniu jej oczekiwanego kształtu i na tak przyszykowanym paznokciu wolno zacząć osadzanie manicure hybrydowego.
Manicure żelowy. Dużo kobiet pragnie by być wyposażonym w imponujące długie paznokcie, zaś niecierpliwi ich opóźniający proces zapuszczania. Znakomitym rozstrzygnięciem jest w takim przypadku zrealizowanie manicure żelowego. Taki zabieg jest dozwolone zrealizować na zdrowych długich paznokciach oprócz tego na krótkich czy nawet obgryzionych, w takim przypadku umieszcza się staranny tips który modeluje paznokieć.
Manicure żelowy odmiennie zwany modelowaniem metodą światło utwardzalną, wyjątkowo idealnie przypominają naturalne paznokcie.
W naszym salonie wykonujemy również pedicure i manicure japoński

Podobne wpisy

Komentarze