banner seokod.pl

Kołki i mocowania Duopower Fisher

Dodano: 4 miesiące 1 tydzień temu
Sklep online duopower.pl proponuje artykuły marki Fisher. Fischer jest niemieckim międzypaństwowy producent niezawodnych systemów mocowań . Firma jest jedną z bardziej popularnych, a jej towary należą do najczęściej wybieranych zamocowań stosowanych w przemyśle budowlanym i naprawach. Obszar działalności przedsiębiorstwa obejmuje nie tylko dyscyplinę montażowo-budowlaną, ale i motoryzacyjną a nawet zabawkową. Grupa Fisher buduje swoje doświadczenie i pozycję na międzynarodowym rynku już prawie 100 lat, od powstania w roku 1948. Teraz działa z siedmioma krajami, na których terytorium znajdują się centra przemysłowe - w USA, Chinach, Argentynie, Włoszech, Czechach i oczywiście Niemczech. Firma Fisher może poszczycić się aktywnością w dziale metod technologicznych. Ich produkty rodzaju Duo są celnym rozwiązaniem w obszarze inżynierii.
Towary Fisher odznaczają się wyjątkową wytrzymałością i uniwersalnością. Kołki i kotwy Duopower to techniczna nowość kompanii Fisher. Artykuł z systemem Duopower składa się z dwóch komponentów - nylonu i polipropylenu - dzięki czemu optymalnie dostosowuje się do luki i nie obraca się po zamontowaniu. Dzięki swojej strukturze ma też dużo zastosowań, w zależności od gruntu. Kołki rozporowe Fisher nadają się do łączenia w płytach budowlanych czy betonie. Dodatkowym plusem jest duży wybór produktów - między innymi: kołki rozporowe, kołki ramowe, kołki uniwersalne, kotwy i łączniki do większych i mniejszych obciążeń, kotwy mechaniczne, kotwy chemiczne i piany uszczelniające.
Sklepy nieinternetowe, poza wydajnymi artykułami, oferują również profesjonalną pomoc doświadczonych pracowników w wyszukaniu typów zaczepów. Sklep w sieci duopower.pl natomiast umożliwia swobodne i intuicyjne wyszukiwanie produktu spomiędzy uporządkowanych kategorii. Fisher oferuje tam również zyskowne obniżki cenowe.

Podobne wpisy

Komentarze