banner seokod.pl

Izolacja kanałów wentylacyjnych

Dodano: 9 lat 2 miesiące temu
Nadchodzi wiosna, więc warto zastanowić się nad remontami. I tymi dużymi i tymi mniejszymi.
Po zimie wiadomo co u nas w domu niedomagało, co wymaga szybkiej interwencji, izolacji, naprawy i przebudowy.
A może rachunki za ogrzewanie były horrendalnie wysokie, bo zapomnieliśmy o uszczelnianiu i izolacji termicznej? Teraz możemy to nadrobić, tak, by następna zma nie okazała się aż tak kosztowna.
Thermal-Tech to specjaliści w swoim fachu. Firma z powodzeniem realizuje kontrakty międzynarodowe w takich obszarach, jak:
- hydroizolacja,
- izolacja zimnochronna,
- izolacja przeciwogniowa,
- izolacja akustyczna.
Ponadto wykonuje takie zlecenia jak izolacja kanałów wentylacyjnych czy izolacja rurociągów grzewczych oraz izolacja termiczna.
Aby zobaczyć jak wygląda duża realizacja obejmująca działania z zakresu: izolacja zimnochronna lub izolacja kanałów wentylacyjnych, które między innymi zostały wykonane w Danii, Holandii, Belgii i Niemczech, wystarczy zajrzeć na stronę domową przedsiębiorcy z okolic Częstochowy.
Jednak to, czy firma Thermal-Tech może zainteresować prywatnych odbiorców, którzy chcą jak najlepiej zadbać o swój dom, to ocieplenie pianką poliuretanową poddaszy i strychów. Ta nowoczesna metoda ocieplenia jes dużo bardziej efektywna, ekologiczna i bezpieczniejsza od tradycyjnie stosowanej wełny mineralnej. Izolacja pianką poliuretanową najczęściej odbywa się metodą natryskową, co również można zobaczyć na stronie Thermal-Tech. Do tego, firma proponuje darmową wycenę w zakresie ocieplenie pianką poliuretanową, z której można skorzystać używając dołączonego do strony interaktywnego formularza.
Trzermal-Tech zaprasza do współpracy w dziedzinie izolacji, hydroizolacji, izolacji akustyczne i innych izolacji stosowanych w przemyśle i budownictwie.

Podobne wpisy

Komentarze

Izolacja kanałów wentylacyjnych
Adres strony:
Wyświetleń:
1417
Wizyt:
1018
Kliknięć:
13
CTR:
1.28%