banner seokod.pl

FIStech systemy mocowań

Dodano: 1 miesiąc 1 tydzień temu

Posiadamy w magazynach pełną gamę najlepszej jakości systemów zamocowań marki Fischer.

Nadrzędnym celem FIStech centrum jest obsługa klientów na najwyższym poziomie, w związku z tym produkty marki Fischer oferowane są przez sprzedawców posiadających szeroką wiedzą oraz spore doświadczeniem w w systemach mocować. Klienci znajdą u nas w oparciu o ich indywidualne potrzeby, dostosowaną na reprezentowane przez nich segmenty budowlane, ofertę handlową oraz asortymentową.

Oferujemy mocowania chemiczne, kotwy stalowe i mocowania ramowe. Dodatkowo sprzedajemy mocowania do rusztowań, mocowania w pustych przestrzeniach, mocowania sanitarne. Wykwalifikowani sprzedawcy wspomogą Cię w doborze odpowiednich mocowań dla Twoich potrzeb. Nie licząc systemów mocowań posiadamy też w sprzedaży produkty takie jak: uszczelniacze, wiertła i narzędzia i mocowania elektryczne

Wytwarzane są wyłącznie w Niemczech, przechodzą pod skomplikowaną drogę kontrolną i ostatecznie otrzymują symbol towarowy Made in Germany. Firma z własnej woli poddaje na podwojoną weryfikację wytrzymałości, by utrzymywać zaufanie swoich klientów i zapewniać najwyższy poziom bezpieczeństwa, płynący z używania wkrętów Spax. Niemałe znawstwo umożliwia firmie pomyślnie poszerzać się o nowatorskie gałęzie przemysłu i odpowiadać na indywidualne potrzeby konsumentów. 

Podobne wpisy

Komentarze