banner seokod.pl

Duży Czarny Kot - wszystko dla kotów

Dodano: 6 lat 4 miesiące temu
Prawidłowa kocia dieta powinna opierać się o takie same składniki, jakie ma do dyspozycji kot w naturalnych warunkach. Mięso oraz podroby, kawałki kości i chrząstki, roślinny pokarm znajdujący się w żołądkach upolowanych ofiar - do takiego jadłospisu jesr przystosowany koc organizm. Niestety, mnóstwo karm oferowanych w sklepach zoologicznych w ogóle nie jest skomponowanych w takich składników lub podobnych. Zamiast nich główną treścią tych karm są zboża, do trawienia których koty są kompletnie nieprzystosowane. Wielu właścicieli kotów nie ma o tym pojęcia, dlatego też niezwykle ważna jest ich edukacja w zakresie tego, jak prawidłowo powinno się odżywiać swojego wąsatego pupila.
Duży Czarny Kot to sklep internetowy, którego celem jest połączenie edukacji w zakresie wiedzy o kotach z łatwym dostępem do szczegółowo opisanych kocich karm. Dzięki takiemu rozwiązaniu właściciele kotów, zdobywszy odpowiednią wiedzę, będą w stanie zapewnić swoim futrzastym przyjaciołom jak najlepsze warunki do zdrowego rozwoju i funkcjonowania.
Oprócz karmy sklep posiada w swojej ofercie także inne niezbędne kotom produkty, takie jak smakowite przysmaki, mięciutkie legowiska, ekologiczne i wydajne żwirki do kociej kuwety czy też zabawki, zapewniające kotu mnóstwo radości i odprężenia.

Podobne wpisy

Komentarze