banner seokod.pl

NATURALNY KOLAGEN morski rybi w proszku właściwości

Dodano: 7 lat 4 dni temu
Kolagen z ryb morskich w proszku
Kolagen będący białkiem włóknistym znajdujące się w większości tkanek naszego organizmu w tym także i odpowiada przede wszystkim za jędrność, sprężystość a nawet odbudowę komórek. Jednak z upływem czasu, w wieku po ukończeniu dwudziestu pięciu lat organizm zatraca zdolność samodzielnej produkcji kolagenu a pojawiające się w w tkankach braki wyraźnie osłabiają prawidłowe funkcjonowanie organizmu oraz są powodem pojawiania się pierwszych zmarszczek.
Od pewnego czasu w branży kosmetycznej polecane są preparaty zawierające kolagen pozyskiwany z białka zwierzęcego, których stosowanie wyraźnie poprawia kondycję skóry. Jednak w związku z różnicami między kolagenem pozyskiwanym z białka zwierzęcego a kolagenem wytwarzanym przez organizm człowieka jego stosowanie nie zawsze odnosi spektakularne efekty. Nasz organizm przyswaja tylko niewielką ilość dostarczanego kolagenu, który nie w pełni uzupełnia jego braki. Dopiero pojawienie się w sprzedaży aktywnego kolagenu z ryb zrewolucjonizowało branżę kosmetyczną i przyniosło badaniami naukowymi efekty.
Kwas hialuronowy przeznaczony do celów kosmetycznych posiada różnorakie źródła pozyskiwania. Na rynku jeszcze jakiś czas temu można było dostać tylko produkty z kwasem pozyskiwanym z tkanek zwierzęcych. Lecz przez wzgląd na ryzyko wystąpienia odczynów alergicznych na rynku znalazły się produkty z kwasem pozyskiwanym ze szczepu bakterii Sterotoccous EQui.
Kosmetyki zawierające kwas hialuronowy, którego źródło stanowią bakterie wyróżnia ponadprzeciętna skuteczność, którą jest potwierdzona przez nie tylko wiele badań naukowych ale także osoby, które poddały się kuracji z ich zastosowaniem. Mają zastosowanie nie tylko w formie kremów, czy doustnych tabletek ale również w gabinetach kosmetyki estetycznej, gdzie substancje wstrzykiwane są odpowiednio w skórę w celu wypełnienia bądź zredukowania zmarszczek, poprawienia kształtu twarzy a także nawet korekty i powiększenia ust.

Podobne wpisy

Komentarze

NATURALNY KOLAGEN morski rybi w proszku właściwości
Adres strony:
Wyświetleń:
1139
Wizyt:
846
Kliknięć:
15
CTR:
1.77%