banner seokod.pl

Misie na zdrowe włosy witaminy

Dodano: 6 lat 11 miesięcy temu
Żelki na zdrowe włosy
Jaki kolagen wybrać?
Już od kilu lat ogromnym zainteresowaniem na rynku kosmetycznym cieszy się kolagen, który jak potwierdzają badania dobrze wpływa na stan skóry i zmniejsza zarówno pojawiające się z upływem czasu zmarszczki jak i tak zwane zmarszczki mimiczne, które są efektem robienia grymasu twarzy. Jednak zanim zaczniemy stosować preparat z z zawartością kolagenu trzeba dowiedzieć się czym jest oraz poznać jego właściwości.

Kolagen zgodnie z naukową nazwą jest białkiem wchodzącym w skład tkanek organizmu. Charakteryzuje się pierwszej kolejności zwiększoną rozciągliwością i stanowi przede wszystkim podstawowy budulec ścięgien. To waśnie kolagen zawarty również w tkance skórnej jest odpowiedzialny za jej elastyczność więc jego ubytki są przyczyną pojawiania się zmarszczek. Ze względu na swoje właściwości ma bardzo duże zastosowanie w przemyśle kosmetycznym. Stanowi nie tylko ważny składnik kremów bądź balsamów ale dodatkowo w aktywnej wykorzystywany jest w chirurgii kosmetycznej miedzy innymi do zwiększania objętości ust.

Celem uzupełnienia niedoborów kwasu hialuronowego i zachowania prawidłowego nawilżenia skóry specjaliści z branży kosmetycznej zalecają stosowanie preparatów z jego zawartością.
Kwas hialuronowy do celów urodowych posiada różnorakie źródła pozyskiwania. Na rynku jeszcze jakiś czas temu można było dostać tylko kosmetyki zawierające kwas pozyskiwanym z tkanek zwierzęcych. Lecz przez wzgląd na ryzyko wywoływania odczynów alergicznych na rynku sprzedaży pojawiły się preparaty z kwasem hialuronowym wytwarzanym ze szczepu bakterii Sterotoccous EQui.
Kosmetyki z kwasem hialuronowym, którego źródłem są bakterie wyróżnia duża skuteczność, którą jest potwierdzona przez nie tylko liczne badania naukowe lecz również osoby, które przeszły kurację z ich zastosowaniem.

Podobne wpisy

Komentarze

Misie na zdrowe włosy witaminy
Adres strony:
Wyświetleń:
1373
Wizyt:
841
Kliknięć:
20
CTR:
2.38%