Noclegi w Bieszczadach - Bieszczadzki Klin - Pokoje, Domek

Noclegi w Bieszczadach - Bieszczadzki Klin - Pokoje, Domek Każdy amator rodzimych atrakcji turystycznych musi udać się w Bieszczady. Góry te są sławne z niezagospodarowanych terenów oraz ogromnych niezamieszkanych przestrzeni. Piesze wycieczki po bezkresnych terenach to prawdziwa przyjemność, zwłaszcza, że czasami przez dłuższy czas można nie spotkać innej osoby.
Polecamy noclegi w Bieszczadach, a dokładniej w miejscowości Cisna - Majdan. Do dyspozycji oferujemy cztery pokoje dwuosobowe z łazienkami i wspólnym aneksem kuchennym oraz, wolnostojący domek. Dodatkowe możliwości: plac zabaw, ogrodzone miejsca parkingowe, Wi-Fi, griil, zielony teren. Niedaleko znajdują się: ciuchcia bieszczadzka, leśny zwierzyniec, trasy rowerowe, sklep spożywczy, bar, górski strumyk, lasy.
Znajdująca się w niedalekiej odległości stacja kolejki bieszczadzkiej jest idealnym rozwiązaniem dla osób starszych, gdyż nie każdy na emeryturze widzi siebie w fotelu, z ciepłymi kapciami, gazetą lub przed telewizorem. Bardzo duża grupa emerytów uwielbia spędzać swój wolny czas w sposób aktywny. Bieszczadzką Kolejkę kochają również najmłodsi. Jazda wzdłuż pięknej przyrody bieszczadzkiej, miejsca prawie zapomniane przez człowieka zapierają dech w piersiach każdemu pasażerowi.
Leśne Zoo znajdujące się około 650 metrów od Bieszczadzkiego Klinu umozliwia zobaczenie i nakarmienie kilkudziesięciu rodzajów leśnych zwierzaków. A są to m. in. muflony, szopy, fretki, gęsi gęgawe, kaczki czubate i bażanty, przepiórki.
Zobaczcie zdjęcia naszych noclegów!

Szczegóły strony www.bklin.pl:

Podlinkuj stronę www.bklin.pl:

Noclegi w Bieszczadach - Bieszczadzki Klin - Pokoje, Domek

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 42 Odwiedziny googlebot 101
© Copyright 2012 - 2016 katalogseo.com.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.