Pakowanie i czekolada

Pakowanie i czekolada Sacmi Packaging & Chocolate przedstawia grupę przedsiębiorstw występujących już od 20 lat na międzynarodowym rynku. Grupa SACMI Packaging& Chocolate utworzona została w następstwie zintegrowania firm OPM, FIMA, Carle&Montanari.
Głównym zakresem działalności grupy jest domena pakowania. Mieści w sobie ona całą realizację linii pakujących, które wykorzystywane są w branży spożywczej od przygotowywania począwszy, poprzez produkowanie, dowóz, aż po sprawnie funkcjonującą obsługę serwisową. Linie te mieszczą w sobie urządzenia wykonujące pakowania w miękkie folie, całe zmechanizowane technologie dostarczania produktu czy technologie zmechanizowanego pakowania kartonowego. Fachowość pracujących tu ludzi i ich kwalifikacje oraz dostęp do całej ilości maszyn profesjonalnych proponowanych w ramach grupy gwarantuje, już na szczeblu planowania, stworzenie linii pakujących zupełnie zautomatyzowanych i zupełnie przystosowanych do odrębnych wymogów występujących aplikacji.
Drugą częścią działalności Sacmi jest kreowanie w pełni zautomatyzowanych linii produkcyjnych do wyrobu czekolady. Tutaj na skutek połączenia działań w tych dwóch częściach działalności Klient od tego samego dostawcy pozyskać może zautomatyzowaną linię produkcyjną, gdzie wykończony artykuł zostaje skierowany prosto do linii pakowania i już jako zupełny może dotrzeć na półkę sklepową.
Kooperując z takimi przedsiębiorstwami jak RECORD SPA, BW Flexible oraz Profitech oddział Sacmi Packaging& Chocolate Sp. z o. o. na terenie Polski oferuje zainteresowanym nabywcom również specjalistyczne pionowe linie pakujące oraz wszechstronne maszyny do średnich wydajności typu flowpack.
Firma kładzie szczególny nacisk na wysoką jakość proponowanych produktów i skuteczny serwis, który ma zagwarantować w przypadku usterki minimalny przestój maszyn, a tym samym zminimalizować przypuszczalne straty z tego tytułu.

Szczegóły strony sacmi.com.pl:

Podlinkuj stronę sacmi.com.pl:

Pakowanie i czekolada

Odwiedziny robotów:

© Copyright 2012 - 2016 katalogseo.com.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.